Instrukcja

6.3.2.1 Dodawanie zdjęć do Foto Albumu (Galerii)

Dodanie zdjęć do galerii odbywa się poprzez formularz zarządzania Foto Albumem. Aby do niego trafić wybieramy z menu „Dodatki”, następnie „Foto albumy” - zostanie wyświetlona strona ze wszystkimi galeriami. Następnie kliknamy w nazwę interesującej nas galerii, aby przejść do formularza zarządzania zdjęciami.

Foto Albumy – Zarządzanie GaleriąFoto Albumy – Zarządzanie Galerią

Klikamy w przycisk „Dodaj zdjęcia”, zostanie wyświetlona lista zdjęć wgranych już do systemu.

Foto Albumy – Dodawanie nowych zdjęć do galeriiFoto Albumy – Dodawanie nowych zdjęć do galerii

Wybieramy zdjęcia, które chcemy dodać do galerii klikając w checkboxy znajdujące się z lewej strony, następnie klikamy w przycisk „Zapisz”, w celu potwierdzenia operacji.

Foto Albumy – Wybór zdjęć w celu ich dodaniaFoto Albumy – Wybór zdjęć w celu ich dodania

Jeżeli chcemy dodać nowe zdjęcia do systemu, wybieramy katalog, do którego wgramy nowe zdjęcia, klikając w jego nazwę lub tworzymy nowy wpisując nazwę katalogu w formularz i klikając „Zapisz” (musimy jeszcze wejść do nowo utworzonego katalogu).

Foto Albumy – Tworzenie nowego kataloguFoto Albumy – Tworzenie nowego katalogu

Po wybraniu katalogu, w którym, mają znaleźć się nasze zdjęcia, klikamy w przycisk „Przeglądaj”. Następnie wybieramy plik który, chcemy wgrać na stronę. Klikamy „wyślij”.

Foto Albumy – Przycisk przeglądaj – dodawanie nowego zdjęciaFoto Albumy – Przycisk przeglądaj – dodawanie nowego zdjęcia

Dodatkowa funkcjonalność w nowej wersji Active.WWW
Funkcjonalność wycofana w nowej wersji Active.WWW