Instrukcja

6.3.10 Generowanie nowych miniaturek

Zdjęcia z foto albumów wyświetlają się na stronie w postaci miniaturek, po kliknięciu których otwierane jest zdjęcie w jego pełnym rozmiarze. Jeśli chcemy zmienić rozmiar (wysokość) aktualnych miniatur, postępujemy w następujący sposób: udajemy się za pomocą menu do „Dodatki”, „Foto Albumy” i przechodzimy do zakładki „Opcje”. Następnie w polu „Wysokość miniaturek (px)” wpisujemy nową wartość (w pikselach). Klikamy przycisk „Zapisz”.

Foto albumy – Zmiana wysokości miniaturekFoto albumy – Zmiana wysokości miniaturek

Następnie przechodzimy do zakładki „Albumy” i klikamy „Generuj nowe miniatury dla wszystkich albumów”. Zostaną wygenerowane miniaturki dla zdjęć dodanych do wszystkich albumów.

Foto albumy – Generowanie nowych miniatur dla wszystkich albumówFoto albumy – Generowanie nowych miniatur dla wszystkich albumów

Jeśli chcemy wygenerować nowe miniatury tylko dla wybranego albumu, to w zakładce „Albumy” wybieramy interesujący nas album klikając jego nazwę. Po otwarciu strony zarządzania danym albumem, klikamy w link „Generuj nowe miniatury”.

Foto albumy – Generowanie nowych miniatur dla wybranego albumuFoto albumy – Generowanie nowych miniatur dla wybranego albumu

Dodatkowa funkcjonalność w nowej wersji Active.WWW
Funkcjonalność wycofana w nowej wersji Active.WWW